Форум проекта ProTV.UA
http://protv.net.ua/

„ГАЛА РАДІО” - 107,5 МГц м. Чечельник Вінницька область
http://protv.net.ua/viewtopic.php?f=10&t=1621
Страница 1 из 1

Автор:  DJVLAD2003 [ 02 ноя 2005, 18:22 ]
Заголовок сообщения:  „ГАЛА РАДІО” - 107,5 МГц м. Чечельник Вінницька область

РІШЕННЯ № 633

26.10.2005 м. Київ Протокол №37


Про визначення переможця конкурсного відбору
та видачу ліцензії на мовлення на частоті
107,5 МГц у м. Чечельнику Вінницької області

Розглянувши заяви Національної радіокомпанії України, м. Київ;
ЗАТ „Радіокомпанія „ГАЛА”, м. Київ, які подані на участь у конкурсному відборі на право користування частотою 107,5 МГц у м. Чечельнику Вінницької області, який оголошено 16.07.2005 року, керуючись статтею 14 Закону України «Про телебачення і радіомовлення», статтями 15, 18 та 24 Закону України “Про внесення змін до Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», враховуючи інформацію служб Національної ради, Національна рада

вирішила:

1.Вважати ЗАТ „Радіокомпанія „ГАЛА”, м. Київ, переможцем конкурсного відбору на право користування частотою 107,5 МГц у м. Чечельнику Вінницької області, призначеною для трансляції радіопрограм на територію м. Чечельника. Потужність передавача – 0,2 кВт, обсяг мовлення – 24 год./добу.
2. Видати ЗАТ „Радіокомпанія „ГАЛА”, м. Київ, ліцензію на право користування частотою 107,5 МГц у м. Чечельнику Вінницької області, призначеною для трансляції радіопрограм на територію м. Чечельника. Потужність передавача – 0,2 кВт, обсяг мовлення – 24 год./добу.
3. Затвердити головні напрямки програмної концепції ТРО: створення та розповсюдження програм суспільного спрямування (переважний обсяг програм призначено для дітей, підлітків, соціально незахищених верств населення, науково-популярні, освітні, культурологічні програми тощо).
4. Зазначити особливі умови ліцензії: мова – українська.
5. Спосіб розповсюдження програм: ефірний.
6. Позивні: „ГАЛА РАДІО”
7. Розмір грошового ліцензійного збору збільшується у 2 рази, Кт = 2, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України №392 від 05.06.1995 р.
8. Встановити термін дії ліцензії: 7 років.
9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на ліцензійно-реєстраційне, контрольно-аналітичне управління та управління науково-технічного і частотного розвитку.



Голова Національної ради /підпис/ В.Шевченко

Відповідальний секретар /підпис/ В.Лясовський<br> <BR> <br> <hr> <small> <small> <B>Spam Filter </b>: 0 </small> </small>

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/