Форум проекта ProTV.UA
http://protv.net.ua/

Деполітизація новин продовжується – засвідчує моніторинг АУП
http://protv.net.ua/viewtopic.php?f=70&t=13606
Страница 1 из 1

Автор:  ProRadio.Org.Ua [ 01 мар 2012, 21:39 ]
Заголовок сообщения:  Деполітизація новин продовжується – засвідчує моніторинг АУП

На початку року виборів до Верховної Ради тільки кожне п’яте повідомлення стосується політики, а тема виборів-2012 ще не обговорюється.

Академія Української Преси провела черговий моніторинг новин восьми телеканалів за лютий 2012 року. Цього разу у вибірку контент-аналізу також включили програму «Сьогодні» каналу ТВі.

Моніторинг виявив, що найбільше політичних новин на TBi (37%) та УТ-1 (28%). Канал 1+1 традиційно віддає перевагу усім іншим новинам про події в країні: у лютому їх 61% (у вересні 2011 – 60%).

Про вибори-2012 говорилось тільки в контексті інших подій (у цілому - 2%), тобто жодного разу це не було головною темою.

З політики фокус уваги переміщений на примхи природи (морози і заметілі), безпеку на дорогах, катастрофи/ДТП, конфліктні відносини з Росією – питання газу і сиру.

За словами президента АУП Валерія Іванова, дані лютого знову підтверджують загальні тенденції про диференціацію позицій каналів, диспропорції в увазі та синхроні на користь влади. Найгірший показник у Першого національного – тут найбільша частка уваги та синхронів на користь осіб із влади і коаліції (80%).

В цілому, 63% всіх згадувань про політиків стосується представників влади та правлячої коаліції, 29% опозиції та 8% інших політиків

Найбільш збалансованими, з представленням альтернативних точок зору, є новини TВi та СТБ.

Детальніше про моніторинг АУП читайте найближчими днями на MediaSapiens.

http://www.osvita.mediasapiens.kiev.ua/material/4710

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/