Форум проекта ProTV.UA
http://protv.net.ua/

Украина и Плюсы будут продавать рекламу вместе
http://protv.net.ua/viewtopic.php?f=8&t=13662
Страница 1 из 1

Автор:  germano [ 28 мар 2012, 13:25 ]
Заголовок сообщения:  Украина и Плюсы будут продавать рекламу вместе

инг "Медіа Група Україна" та група компаній "1+1" отримали дозвіл Антимонопольного Комітету України на створення спільного сейлс-хауса.

"Ми прийняли рішення об'єднати наші зусилля і можливості , щоб підсилити позиції кожної із сторін і вплинути на ріст рекламного ринку. Я переконаний, що спільно із медіа-холдингом "Медіа Група Україна", ми зможемо запропонувати максимально ефективні рішення для рекламодавців" - заявив Олександр Ткаченко, генеральний директор групи компаній "1+1".

Сейлс-хаус "Студія Медіа Альянс" буде мати ексклюзивні права на продажу рекламного часу на телеканалах, що входять в медіахолдинг "Медіа Група Україна" і групу компаній "1+1".

"Об'єднання із сильним гравцем в єдиний сейлс-хаус "Студія Медіа Альянс" – це перехід на більш високий рівень бізнесу. В сьогоднішніх реаліях конкурентного ринку, об'єднавшись, ми маємо можливість допомогти ринку зростати, а клієнтам – дати збалансоване рекламне рішення" - додав Фьодор Огарков, генеральний директор медіахолдингу "Медіа Група Україна".

ТОВ "Медіа Група Україна" – медіахолдинг, який був створений в 2010 році. Об'єднує національний телеканал "Україна", спортивні канали "Футбол" та "Футбол+", регіональні канали "Донбас", сейлз-хауз "Медіапартнерство", інтернет – холдинг "Діджітал Венчерз", продакшн компанію "Теле Про". 99,999% акцій компанії належить групі "Сістем Кепітал Менеджмент".

Група компаній "1+1" - один із найбільших медіа-холдингів в Україні. Група обєднує 5 телеканалів:- "1+1", "2+2", ТЕТ, "1+1 International" і кілька інших медіа активів.
http://teleprostir.com/news/companynews ... eils-khaus

Автор:  V.Koval [ 28 мар 2012, 16:50 ]
Заголовок сообщения:  Re: Украина и Плюсы будут продавать рекламу вместе

Ну и?

Автор:  www.protv.net.ua [ 28 мар 2012, 16:50 ]
Заголовок сообщения:  Re: Украина и Плюсы будут продавать рекламу вместе

ща все в очередь выстроятся ))

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/